Żłobek Przyjazny Domek – Oferta pracy

Żłobek Przyjazny Domek poszukuje osoby na stanowisko opiekunki dziecięcej

Poszukujemy opiekunki do dzieci do lat 3 do Żłobka „Przyjazny Domek” mieszczącego się przy ul. Baśniowej 1A lok. 1 w Białymstoku.

Zatrudnimy osobę odpowiedzialną, energiczną, kreatywną, cierpliwą i empatyczną w kontakcie z dziećmi.

Wymagania:

  • kwalifikacje: opiekun/opiekunka w żłobku zgodne z wymogami ustawowymi, zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 – tylko i wyłącznie wykwalifikowany opiekun,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – opcjonalnie,
  • aktualne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy – mile widziane,
  • dodatkowym atutem będzie kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, otwartość i gotowość do uczenia się. Mile widziane osoby ze zdolnościami plastycznymi lub artystycznymi, umiejętność gry na instrumencie lub znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:

  • czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem, a także rozwojem dzieci,
  • wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych,
  • tworzenie warunków do optymalnego rozwoju każdego dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju,
  • organizowanie pracy zgodnie z rozkładem dnia dla dzieci przebywających w żłobku,
  • współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowotnej i rozwoju dziecka, wspieranie rodziców w wychowaniu dziecka,
  • realizowanie zasad i czynności wynikających ze statutu żłobka,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przebywaniem dzieci w żłobku,
  • dbanie o porządek.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w nowoczesnej, doskonale wyposażonej placówce,
  • pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących kompetencje,
  • możliwość prowadzenia autorskich zajęć rozwojowych z dziećmi.
  • Praca zmianowa w godzinach funkcjonowania placówki 6:30 – 16:30

Praca od 1 sierpnia 2021r.

Wymagane dokumenty:

Życiorys (CV)

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie podanych przez kandydata danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz o zapoznaniu się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują na mocy powyższego Rozporządzenia.

Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności (dokumenty wymagane po zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną).

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy wysyłać na adres mailowy sekretariat@przyjaznydomek.com.pl z dopiskiem „Nabór na stanowisko Opiekunki dziecięcej” do dnia 29.07.2021r. Złożone dokumenty nie podlegają zwrotowi. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.